Gasabalı Gençler Buraya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gasabalı Gençler Buraya

GaSaBa-GeNcLiK

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri

SoNuM oLDu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
mc.omer.7o

mc.omer.7o

Yaş : Kayıt tarihi : 06/03/09 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : qasabaLıyım sorun mu var??

SoNuM oLDu Vide
MesajKonu: SoNuM oLDu   SoNuM oLDu Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 5:46 pm

yıllar sonra..bir gün..seni gördüm ..evliydin..ve beni ``eski bi dost`` diye tanıştırmıştın..gözlerimizi alamamıştık birbirimizden..seneler geçiyodu sanki gözlerimizin önünden.. yaşadıklarımız..ayrılık sebebimiz belki hala kalbimizi acıtıyodu..belki hala bi ümit vardı içimizde..ama söylesene sevgilim hayatında başka biri varken neyin ümidiydi bu.. canımı yanıodu..kalbim sızlıyodu..evlenmiştin...oysa zamanındaa evlilik fikrine karşı çıksamda bizim hayalimiz bu.ben bu kadar kalp kırıgıyla yanlızlıgımla yaşamaya alışmışken sen nasıl evlenebildin söylesene sevgilim.. nasıl hayatını bi başka kadınla birleştirebildin..hiçmi kalbin sızlamadı..hiçmi yüreğin hayırrrrrr demedi sana.. belkide herşeyin üstünü örtmüştün..unutmuştun beni unutmaya çalışıyodun...bi başkası çıkış yoluydu belki..ama şimdi dahamı iyi oldu sevgilim..kalbinnn aklınnnn ruhun acımıyomu.. ve beni evinize davet ettiniz bi akşam yemegine..``senin eski bi arkadaşın`` olmam,eşini mutlu etmişti tanımak istemişti beni... uyuyamadıgım günlerin sonunda..o gün geldi..vakit tamamdı..artık çıkmalıydım evden.. evden ayrılmadan son kez bana çooooooook ızaklardan yolladıgın çiçeklere baktım..hani seneler önce yolladıgın..güçlü olmak zorundaydım..çünkü sana geliyodum..eşinin ve senin hayatına bu gecelik konuk olucaktım..gözyaşlarımı sildim..ufak tefek makyaj hileleriyle kapadım mutsuzlugumu,solgunlugumu... verdiğiniz adrese gelmiştim..arabadan inerken son kez derin bi nefes aldım..sanki hayat durucaktı benim için..belki hiç gelmemeliyim bu daveti geri çevirmeliydim diye düşünürken..bunu kendine yapma dedim..belki canın çok daha fazla yanıcak ama yapma bunu dedim..içeri gir dedim son kez olsada gör onu ve hayatından ÇIK dedim!! eşinle senin dünyandaydım artık.. eşinin sana ``aşkım,canım,hayatım`` die seslenişleri ruhumu kanatıyodu..seninse onca seneden sonra gözlerin doluydu..bi çıkışın yoktu..belki pişmandın..belki içinde hala ben vardım..ama yapıcak bişey yoktuki sevgilim...hep bizim hayalini kurdugumuz evde bu...hatırlıyomusun sevgilim seneler önce ne kadar korkardım evlilikten...ama genede hayal kurardık..kocaman pencereleri olan...baştan aşa beyazlarla ,krem rengi eşyalarla döşenmiş bi ev,kocaman genişş koltuklarrr,yerlerde sürünen perdeler....bu evde yanındaki ben olmalıydım sevgilim.. ama olmadı... olamazdı... olmamalıydıı... benim yenemediğim gururummm..kırıklarla dolu bi kalbim ve kanıyan yaralarım vardı...bunu zaman iyileştirebilirdi ancak..ama olmadı sevgilim.. zaman hiçbişeyi iyleştirmedi..zaman bana en büyük kötülüğü yaptı..aramızdaki uçurumu açtı..seni benden - beni senden uzaklaştırdı..ama yaralarım hala o kadar tazeki...canım o kadar acıyoki..hala o günkü gibi taze herşey..zaman bana hiçbişey katmadı sevgilim..zaman hep benden götürdü!!! uzun bi geceydi benim için..hemen uzaklaşmak istiyodum hayatından...kaçıp gitmek istiyodum..bitsin istiyodum bu işkence..ve gecenin sonuydu artık..oyun bitmek üzereydi...az sonra şu kapıdan çıkcıaktım ve kendimi oldugum yere bırakıcaktım..bugun için sabırsızlanıyodum çünkü artık gücüm yoktu...bitmiştim... ve veda anı geldiğinde..herşey için teşekkür ettikten sonra..size aldıgım ``aslında içinde ikimizin resminin olması gerektiği ama asla olamıycagı`` boş çerçeveyi eşine verdikten sonra..sıra senle son gözgöze gelmemize gelmişti sevgilim..bütün gece gözlerimizi birbirimizden kaçırmıştık ama bu son bakışmamış olucaktı...birbirimize dediğimiz son ``HOŞÇAKAL``olucaktı bu..son vedaydı bu...birbirimizden kaçtıgımız onca seneden sonra artık nerde oldugumuzu bilipte birbirimize asla dokunamıycagımız zaman gelmişti artık.. son kez sana sarılmak güzeldi sevgilim..son kez gözlerine bakmak..son kez sana bu kadar yakın olmak...son kez seni öpmek..son kez ellerini dokunmak..son kez yüreğini hissetmek güzeldi sevgilim..senelerden sonra ``SON KEZ``de olsa bunları yaşamak güzeldi sevgilim...aramızda sadece bi kapı vardı sevgilim..kapanması gereken bi kapı..istemesekte kapamak zorundayız sevgilim..ve o kapı kapanırken son kez gözlerine bakmak..gözlerinin içindeki hüznü görmek,özlemi görmek benim ``SONUM OLDU``sevgilim... seneler önce bi dolunay gecesinde bitmişken herşey...şimdi gene bi dolunay gecesi sevgilim..ben artık gidiyorum..taşıyamıyorum artık sensizliği sevgilim.... gözlerinde kendimin kalbinde başkasının oldugunu bilmek..yordu beni sevgilim..ben gidiyorum sevgilim..olamam artıkbu şehirde..yapamam nolur anla beniii.... hoşçakal sevgilim..........hoşçakal sevdiğim ve hep seviceğim...

SoNuM oLDu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası